we share business development knowledge with you

business development dla twojej firmy

Build an efficient business development process for your company

Budowa nowoczesnej organizacji wymaga pracy, zaangażowania i otwartości na zmiany, jednak efekty które osiągniesz pozwolą Ci planować jej rozwój strategiczny i kontrolować działania najważniejszych działów – już nic Cię nie zaskoczy.

efektywność firmy

Kontrola procesu rozwoju firm - dashboard

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Rozwój Firmy

Małe i średnie firmy rosną wolniej niż w 2010 roku

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

przeczytaj więcej

Zobacz pozostałe publikacje biznesowe od Blackenvelope

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Check business development know-how

Budowa nowoczesnej organizacji wymaga wiedzy - nasze materiały Know-How Ci w tym pomogą.

W odpowiedzi na szybko zmieniające się środowisko biznesowe oraz nieustannie zmieniające się trendy w rozwoju biznesu – dostarczamy Ci wiedzę która pozwoli Ci rozwijać Twoją organizację oraz planować jej wzrost w przewidywalny sposób. Dowiedz się w jaki sposób analizować rynek i wykorzystywać zebrane informacje do stworzenia spójnych procesów i strategii rozwoju marketingu, sprzedaży, Twoich produktów lub usług aż w końcu jak zaplanować rozwój strategiczny firmy.

rozwój strategii

Budowa Strategii Rozwoju Organizacji

Dowiedz się w jaki sposób zaplanować spójny rozwój twojej firmy, jak wyznaczyć cele rozwoju oraz w jaki sposób zaplanować zasoby potrzebne do jego realizacji i zapewnić fundusze na jego wykonanie. 

Market Research i analiza danych

Strategia biz. dev. na podstawie Informacji i danych

Przygotowanie każdej strategii rozwoju wymaga podjęcia szeregu trafnych decyzji biznesowych. W tym artykule dowiesz się jakie dane i informacje będą Ci potrzebne do przygotowania dobrej strategii rozwoju dla twojej organizacji i w jaki sposób zaplanować ich pozyskanie.

sprzedaż i Marketing

Proces sprzedaży b2b

Budowa procesu sprzedażowego B2B 

rozwój produktów i usług

market fit produktu lub usługi

Wartość dostarczana przez twoją firmę na rynek w postaci produktów lub usług powinna odpowiadać na rzeczywiste problemy twoich klientów. Dowiedz się w jaki sposób rozwijać produkt lub usługę aby znalazły odbiorców na rynku. 

Dla profesjonalistów

Praca w Blackenvelope

Współpraca z Blackenvelope

Blackenvelope

Lea 22A, 30-052 Kraków

contact@blackenvelope.eu

Zarządzanie konfliktem interesów

Warunki korzystania z panelu analitycznego

wszelkie prawa zastrzeżone blackenvelope 2022©